Człowiek może być zniewalany, dręczony lub ulegać wpływom osób toksycznych, które znajdują się w jego pobliżu,

aż w końcu zaczyna postrzegać cienie jako rzeczywistość.

 • Dlaczego niektórzy ludzie chorują częściej od innych?

 • Dlaczego niektórzy mają skłonność do wypadków?

 • Czy istnieje jakiś powód tego, że życie pewnych osób jest emocjonalną huśtawką?

Istnieje wyjaśnienie tych zjawisk i nie ma ono nic wspólnego z bóstwami, przeznaczeniem ani pozycją gwiazd.

Prawdziwa przyczyna oraz rozwiązanie tego rodzaju problemów zostały wyjaśnione w Scjentologii.

To właśnie ucisk ze strony innych jest przyczyną tych pozornie przypadkowych wydarzeń.

Dla kogo jest ten kurs

Każdy z nas potrzebuje wiedzy – mapy drogowej by dotrzeć do wyznaczonego celu.

Kurs ten jest jak mapa która pozwoli rozpoznać osoby, które ci źle życzą oraz te, które mogłyby zostać twoimi przyjaciółmi.

Odkryjesz, dlaczego niektórym nie wiedzie się w życiu i jak mógłbyś pomóc im odzyskać powodzenie. Poznasz mechanizmy, które stoją za tymi destruktywnymi i tak rozpowszechnionymi sytuacjami, oraz sposoby przeciwdziałania im.

 • Kurs ten pozwoli rozpoznać osoby, które ci źle życzą.
 • Te, które mogłyby zostać twoimi przyjaciółmi.
 • Odkryjesz, dlaczego niektórym nie wiedzie się w życiu i jak mógłbyś pomóc im odzyskać powodzenie.
 • Poznasz mechanizmy, które stoją za tymi destruktywnymi i tak rozpowszechnionymi sytuacjami, oraz sposoby przeciwdziałania im.
  Celem tego kursu jest osiągnięcie lepszego zrozumienia siebie i ludzi żyjących wokół ciebie oraz „uzbrojenie” cię w wiedzę, która pozwoli na zdobycie wyznaczonych przez ciebie celów życiowych. Ponadto, wiedza ta pomoże ci w lepszym funkcjonowaniu w twoim środowisku zawodowym, wśród przyjaciół oraz w rodzinie.
 • Czy zdarzało się Tobie, że czułeś się dobrze i wspaniale a potem w krótkim czasie – źle, bez widocznej przyczyny?
 • Czy zdarzało się Tobie rozmyślać o tym, dlaczego bez powodu zaczynasz chorować wtedy kiedy w około wszystko idzie dobrze?
 • Czy zdarzało się Tobie odczuwać dużą aktywność? By potem, w krótkim czasie zupełnie opuszczała Cię energia lub nawet czułeś się bez siły zupełnie nie rozumiejąc co się stało?
 • Czy zdarzało się Tobie, że uczucia napięcia i zdenerwowania lub niektóre osoby z Twojego otoczenia wpływały na Ciebie negatywnie a Ty nie mogłeś dać sobie z tym rady w sposób dobry i z uczuciem pewności?

Istnieje przyczyna takich sytuacji, w których mogliśmy się znaleźć i nie mogliśmy sobie z nimi poradzić.

Odkrycie prawdziwej przyczyny wielu nieszczęść i cierpień człowieka, jego wrażliwości na wpływy emocjonalne na Wzloty i następujące po nich nimi Upadki, jak również ogólnej niestabilności i wrażliwość, odczuwanej przez wielu ludzi, było dużym krokiem naprzód dla całej ludzkości. Człowiek MOŻE odnaleźć prawdziwe źródło tych trudności i uwolnić się od niego, i odbudować swoją stałość i poczucie swojego “Ja”, i w ten sposób, osiągnąć prawdziwe i długotrwałe szczęście.

Na tym kursie znajdziecie informację, którą wykorzystały miliony ludzi na całym świecie, by osiągnąć większą osobistą stabilność i szczęście w życiu. Tu znajdziecie podstawowe prawdy, które pomogą wam w waszym poszukiwaniu bardziej szczęśliwego i owocnego bytu.

Na Kursie “Jak Przezwyciężyć Wzloty i Upadki w naszym życiu” dowiecie się: Jakie są dwa podstawowe typy ludzi i jak możecie odróżnić kowboi w białych kapeluszach od kowboi w czarnych kapeluszach. Dowiecie się, jak określone typy ludzi powodują ból i cierpienie, jak wiekami prześladowali ludzkość, i jak zastosować zdobyte informacje, by udoskonalić swoje życie.

Ten kurs opisuje prawdziwą przyczynę zjawiska, polegającego na tym, że człowiek w jednej chwili czuje WZLOT, a już w następnej – UPADEK, że raz czuje się lepiej a za moment gorzej, że jego sprawy idą raz dobrze, a raz źle.

Dowiesz się, jakie są jakości i cechy charakterystyczne dla zdrowego psychicznie i przychylnego człowieka oraz tego, jakimi cechami charakteryzuje się ten, kto stosuje siłę, przeciwdziałając każdym próbom człowieka w udoskonaleniu się lub znalezieniu szczęścia i radości.

Nauczysz się również kilku podstawowych sposobów, w jaki sposób radzić sobie z przyczyną niezdolności człowieka do udoskonalania się i realizowania w życiu swojego prawdziwego potencjału.

Materiały, z których będziesz się uczyć się, były wykorzystane przez wiele osób i pomogły im odbudować zdrowie i stałość oraz zacząć żyć przyjemnym i szczęśliwym życiem.

Możecie skorzystać z tych samych prawd i pomóc sobie zacząć szczęśliwsze i stabilniejsze życie w osobistych relacjach, pracy, rodzinnym życiu i w każdym innym przejawie życia.

Życzę Sukcesu !